הצוות שלנו

מונה 2 רופאים וטרינרים – כולם בוגרי ביה"ס לרפואה וטרינרית ע"ש קורט בישראל ובעלי נסיון קליני ייחודי לכל אחד מהם וכן 4 עוזרי וטרינר מיומנים ומנוסים.

 

 

ד"ר נעם רונן
הינו בוגר המחזור הראשון של ביה"ס לרפואה וטרינרית בישראל (1985-1989) התמחות ברפואה וטרינרית באוניברסיטת פרטוריה בדרום אפריקה (1989-1992) . בעל תואר מומחה לרפואה וטרינרית קלינית. עם חזרתו של ד"ר נעם רונן ב-1992 מהתמחות בחו"ל נפתחה המרפאה הראשונה בבית אליעזר בחדרה, ובהמשך נפתחו מרפאות נוספות (ראה מטה). הקו העיקרי המנחה את פעילות המרפאה הוא השילוב בין שירות ללקוח ברמה גבוהה יחד עם מצויינות מקצועית. ד"ר נעם רונן מקפיד לאורך השנים להתעדכן בהשתלמויות מקצועיות בארץ ובחו"ל. ד"ר רונן הספיק לעבוד במספר מרפאות ובתי חולים וטרינריים בארה"ב, אנגליה ודרום אפריקה.

 

ד"ר הלל שרת אבן-חן
הינה בוגרת של ביה"ס לרפואה וטרינרית בישראל משנת 2002. מאז עבדה בין היתר ברפואה וטרינרית של חיות מחמד, ללדת ולגדל 3 ילדים מקסימים ולא מוותרת לגדל יחד איתם גם חיות מחמד. מאוד אוהבת לטפל בבעלי החיים אבל לא מוותרת על הטיפול באנשים המלווים אותם.

 

נתנאל אוזני
עוזר וטרינר ש"גדל" אצלנו מתקופת היותו נער , דרך שירותו הצבאי והמשך לאחר השיחרור. נתי גדל בבית עם חיות מחמד ופועל במקצועיות ובמסירות בטיפול בבעליהם. נתי לומד בבית הספר למשחק בבית צבי, והוא בינתיים עוזר לנו בדרמה היומיומית במרפאה.

 

צביה איגר
גם היא גדלה במרפאתנו וצמחה להיות עוזרת וטרינר מיומנת ומקצועית עם שאיפות להגיע רחוק. נראה שהיא מתלבטת אם להיות רופאה של אלה ההולכים על ארבע או על שתיים. גדלה לצד אחותה חגית בבית מלא בחיות מחמד וחיות אקזוטיות. לצביה יש לב גדול גם לחיות המחמד וגם לבעליהן.

 

נדב שפירא
נדב הוא בחור רציני ומקסים שאוהב בעלי חיים וגדל בבית של רופאים. נדב חולם לשלב בין שני הדברים וללמוד רפואה וטרינרית. בבית הוא מטפל בכלבה ובחתולה שלו, ובמרפאה הוא עוזר במקצועיות והרבה רצון טוב ללקוחות ולמטופלים.

 

שרון באור
שרון גדלה בקיבוץ ולאורך כל חייה טיפלה בבעלי חיים בבית ובאורווה. יש לה ניסיון, המון אהבה ומגע מיוחד לבעלי חיים. אנחנו קוראים לה הלוחשת לכלבים. שרון אוהבת במיוחד להשתתף בניתוחים ובטיפול שלאחר ההתאוששות מהרדמה.

הזמן טיפול

בניית אתרים :: webdepot